Dutch Foundation for Ladakhi Nuns

ter ondersteuning van tibetaans-boeddhistische nonnen in Ladakh, India

header

Secretariaat
Bangkokdreef 207
3564SM Utrecht
Nederland | Contact

Allereerst: Er wordt aan onze nieuwe website gewerkt. We verwachten dat deze voor het Ladakh Festival op 19 november in de lucht zal zijn.

 WE maken een geheel nieuwe opzet van deze nieuwe website zodat u sneller de door u gezochte informatie kunt vinden. de artikelen die ook voor buitenlanders van belang kunnen zijn, vertalen we direct in het Engels.

Deze zomer, van 2023, zijn Aniek (drie maanden) Marlies (een maand) en ook Myra (een maand) weer naar Ladakh geweest. Een verslag daarvan ziet u in onze Niewsbrief die rond Kerstmis uit zal komen.

Hoewel onze sponsorcoƶrdinator, Ingrid Foeken, nog in ons bestuur actief blijft, heeft ze haar sponsortaken overgedragen aan Joan Moonen. Zij is al jaren degene die de verkoop van Tibetaanse voorwerpen tijdens onze Ladakh Festivals verzorgt, en kent onze stichting dus als geen ander. Zij zal degene zijn die de door Ingrid met veel zorg onderhouden contacten met de sponsoren voort gaat zetten.

We hebben 118 gasten online